Kursy językowe w UK dla rodzin z dziećmi [5-12 lat]

Zapoznawaj swoje dziecko z językiem już od najmłodszych lat

Za co pokochasz
wyjazdy językowe?

Ty i Twoje dziecko rozwiniecie się językowo

Pomożesz Twojemu dziecku się usamodzielnić

Zdobędziesz nowe kompetencje i umiejętności

Mieszkaj gdzie chcesz i jak chcesz

Żyj jak prawdziwy Brytyjczyk z miejscową rodziną goszczącą, poznaj rodziny z innych krajów na kampusie szkoły lub zasmakuj prywatności w niezależnym apartamencie.

Rodziny goszczące

Zatrzymajcie się u mieszkańców miasta, w którym się uczycie. Porównacie zwyczaje Waszej rodziny i gospodarzy, wymienicie się doświadczeniami. Rodzina goszcząca chętnie pokaże Wam najciekawsze punkty w mieście!

Rezydencja lub apartament

Na czas kursu przenieś się razem z rodziną do rezydencji lub apartamentu należącego do szkoły. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz, łącznie z kuchnią, w której możesz przygotować sobie i swoim pociechom posiłek.

Hotel

Poczujcie się jak na prawdziwych wakacjach – zamieszkajcie w pobliskim hotelu z pysznymi śniadaniami. Po lekcjach relaksujcie się na basenie lub w innych udogodnieniach!

Wolisz lecieć w grupie i być pod naszą opieką?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Sprawdź nasze obozy językowe z polskim opiekunem!

Angielski również poza klasą

Po lekcjach na terenie szkoły codziennie odbywają się zajęcia dla najmłodszych lub dla całej rodziny:
✔ sportowe,
✔ integracyjne,
✔ kulturowe,
✔ wycieczki.

Możecie także zwiedzać i odkrywać miasto w gronie Waszej rodziny lub z innymi poznanymi na kursie rodzinami. Możesz także zarezerwować opcję kursu tylko dla dziecka – wtedy Ty jako rodzic masz wolne poranki!

Dzięki Project wyjechałam na tygodniowy kurs immersji językowej. Moim celem było zwiększenie językowej pewności i swobody w rozmowach biznesowych – zrealizowałam go w pełni. Mam nadzieję, że uda mi się powtórzyć wyjazd, a w przyszłości wyjechać na rodzinny program językowy razem z moimi dziećmi.

Katarzyna

Zobacz najpopularniejsze oferty

Sprawdź, jak wyglądają nasze oferty: od zajęć językowych, przez zakwaterowanie, aż po program dodatkowy i logistykę. Niech będą dla Ciebie wskazówką, na co zwrócić uwagę przy projektowaniu swojego wymarzonego wyjazdu.

Znajdź odpowiedź na pytania, które możesz mieć już w tej chwili.

Wiemy, że możesz mieć pytania w związku z wyjazdem językowym, więc spróbujemy odpowiedzieć na nie już teraz.

Co jest zawarte w cenie wyjazdu?

W cenie wyjazdu zawarty jest pełen pobyt w Wielkiej Brytanii: zajęcia językowe dla każdego uczestnika, podręczniki i inne materiały dydaktyczne, certyfikat uczestnictwa i raport postępów z kursu, zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne dla dzieci.

Należy do niej dodać: koszty podróży do szkoły (lot + transfer lub autokar) i ubezpieczenie NNW i KL (ok. 30-50 zł za tydzień) oraz konsulting, czyli opłatę za nasze wsparcie w organizacji wyjazdu.

Co kształtuje cenę za pobyt w szkole?

Na cenę kursu językowego mają wpływ:
✔ ilość zajęć językowych (od 15 wzwyż)
✔ wielkość grup językowych
✔ rodzaj zakwaterowania (np. rodzina goszcząca to opcja bardziej ekonomiczna niż kampus)
✔ rodzaj i zakres opieki personelu szkoły
✔ oferta pozalekcyjna
✔ mix narodowościowy
✔ prestiż i marka szkoły językowej.

Na jak długo najlepiej wyjechać?

Duża część szkół przyjmuje studentów na minimum tydzień, inne z kolei na co najmniej 2 tygodnie.

My, kierując się doświadczeniem i wrażeniami naszych kursantów, polecamy pobyt co najmniej 2-tygodniowy. Po pierwsze, pozwoli Ci on na osiągnięcie większego progresu językowego, po drugie zdążysz więcej zobaczyć i nawiązać trwalsze relacje z pozostałymi uczniami. Pierwsze dni są zazwyczaj orientacyjne i przyzwyczajasz się do nowych warunków, dopiero w okolicy wtorku lub środy tak naprawdę „otwierasz się” językowo… Szkoda byłoby wyjechać już w sobotę, prawda? : )

Jak wygląda nauka języka?

Każdy uczestnik programu uczy się w swojej grupie wiekowej – rodzice osobno, dzieci osobno.
Wszystkie nasze szkoły partnerskie są akredytowane przez instytucje międzynarodowe, co oznacza, że muszą przestrzegać pewnych norm. Dzięki temu mamy pewność, że:
✔ grupy językowe liczą między 8 a 15 osób
✔ jesteś przydzielany do grupy na podstawie testu poziomującego
✔ zajęcia mają wymiar głównie konwersacyjny
✔ uczy Cię native speaker z przygotowaniem pedagogicznym.

Jak wygląda wyżywienie na kursie?

Najpopularniejsze opcje wyżywienia to HB (2 posiłki dziennie) lub FB (3 posiłki dziennie). W Anglii, Hiszpanii i na Malcie schemat posiłków wygląda troszkę inaczej niż w Polsce. My jemy śniadanie, duży obiad i skromną kolację, tam z kolei jada się śniadanie, skromny lunch (kanapka lub sałatka, napój, przekąska) i dużą kolację.

Rodziny goszczące zazwyczaj oferują opcję HB (śniadanie + obiadokolacja, z opcjonalnym lekkim lunchem), a kampus szkoły 3 pełne posiłki. W hotelach najczęściej są to tylko śniadania, a w apartamentach wyżywienie własne.

Czy po lekcjach dzieje się coś jeszcze?

Tak! Od poniedziałku do piątku po lekcjach szkoła organizuje: zajęcia sportowe, artystyczne, integracyjne czy wycieczki krajoznawcze. Możecie także zarezerwować zajęcia dodatkowe płatne dodatkowo, np. jazdę konną, golf, surfing czy arts&drama.

Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić!

Jak wygląda podróż?

Niemal wszyscy nasi klienci wybierają podróż samolotem (choć zdarzają się oczywiście także osoby preferujące autokar). Jest to zdecydowanie najszybszy i najbardziej bezpieczny środek transportu.

W ramach naszej pomocy w organizacji wyjazdu wskażemy Wam optymalne połączenie, pomożemy wybrać linię lotniczą i kupić bilet. Następnie zarezerwujemy dla Was transfer z lotniska. Po wylądowaniu będzie czekał na Was dedykowany kierowca lub personel szkoły – z kartką, jak na filmach!

Więcej pytań? Chętnie odpowiemy na wszystkie!

Zadzwoń do jednego z naszych konsultantów ds. kursów językowych za granicą.

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 8⁰ ⁰ – 16⁰ ⁰.

A jeśli nie program rodzinny…

Angielski
w Anglii

Zdobądź brytyjski akcent i zobacz największe atrakcje.

Angielski
na Malcie

Nauka połączona ze zwiedzaniem
i plażowaniem.

Obozy językowe
z polskim opiekunem

Dla osób młodszych lub chcących podróżować pod opieką Project.