Stypendia na naukę za granicą

Myślisz o edukacji za granicą? Gratulujemy! Chętnie Ci w tym pomożemy.

Jeśli masz minimum 14 lat, możesz dzięki naszej pomocy wyjechać do szkoły w prawie 30 krajach! Dzięki wieloletnim doświadczeniu bez problemu dobierzemy dla Ciebie najlepszy ośrodek.

Dla osób szczególnie zainteresowanych nauką w UK lub w USA (naszych najpopularniejszych kierunkach), ale nie mogących pozwolić sobie na wyjazd ze względów finansowych, mamy świetną wiadomość:

z nami możesz uzyskać stypendium do 100% wartości czesnego!

 

Aktualne programy stypendialne

 

2 lata w Folkestone – rok szkolny 2018/19

Folkestone to angielskie miasto leżące nad kanałem  La Manche w hrabstwie Kent. W połowie XIX wieku było głównym nadmorskim kurortem południowej Anglii.  To tutaj znajduje się zakończenie Eurotunelu biegnącego pod Kanałem La Manche. Dużym atutem jest stosunkowo niewielka odległość miasta od londyńskich lotnisk.

Szkoła Earlscliffe już od 2002 roku prowadzi kursy dla młodych ludzi z całego świata. Programy, które oferuje stoją  na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu zadowolą nawet najbardziej ambitnych studentów. Personel szkoły jest bardzo przyjazny. Sam budynek szkoły pochodzi  z roku 1870, ale został gruntownie odnowiony  i wyposażony w najnowocześniejsze udogodnienia  w latach 2012-2014. Mieści się on na wybrzeżu  i w słoneczne dni można z niego zobaczyć Francję. Szkoła kształci młodzież od 14 roku życia, a jej uczniowie zdobywają bardzo wysokie wyniki z egzaminów.

Termin: 2 lata (wyjazd w roku szkolnym 2018/19 lat)

Dla kogo: dziewczęta w wieku 14 i 16 lat

Wartość programu: 34 500 funtów

Wysokość stypendium: do 50%

2 lata w East Sussex – rok szkolny 2018/19

East Sussex to hrabstwo położone w południowo-wschodniej Anglii nad kanałem La Manche. Obszar ten jest pełen malowniczych wiosek i wspaniałych krajobrazów. To idealne miejsce na wyciszenie, kontakt  z naturą, dla miłośników spacerów i jazdy na rowerze.

Szkoła Claremont została założona w 1925 roku jako szkoła dla dzieci do 13. roku życia  w St Leonards-on-Sea. Sukces w edukacji najmłodszych naturalnie zaowocował otwarciem szkoły dla starszej młodzieży w wieku 14 – 16 lat, a następnie dla maturzystów w wieku 16 – 18 lat na oddalonym o około pół godziny kampusie, w Bodiam, w południowo zachodniej Anglii, ok. 1,5 godziny od Londynu. Lokalizacja szkoły w małym miasteczku gwarantuje wyjątkowo spokojne  i bezpieczne środowisko do nauki i rozwoju. Aktualnie szkoła oferuje doskonałe warunki do nauki oraz zakwaterowania dla dziennych uczniów (ok. 550) oraz młodzieży międzynarodowej w wieku od 13 do 18 lat (ok. 50).O ich  jakości świadczy najnowszy raport OFSTED (instytucja rządowa monitorująca standardy w edukacji), w którym szkoła otrzymała najwyższą ocenę ‘Outstanding’ w każdej możliwej dziedzinie.

Termin: minimum 1 rok, wyjazd w roku szkolnym 2018/19

Dla kogo: chłopcy w wieku 13-16 lat. Stypendium sportowe (piłka nożna)!

Wartość programu: 29 400 funtów rocznie

Wysokość stypendium: do 75%

(w zależności od wyników w nauce)

24 tygodnie w Miami lub Orlando (USA)

Miasto na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, w południowo-wschodniej Florydzie to jedno  z najpopularniejszych miejsc wśród gwiazd show-biznesu. Tutejsze życie nocne jest wyjątkowo gorące dzięki silnym wpływom latynoskim i salsie. W dzień można wybrać się na plażę lub na spacer i podziwiać kolorową architekturę Miami w stylu art deco. Gdy plaża się nudzi, miasto otwiera przed turystami wiele ciekawych atrakcji, charakterystycznych obiektów, zabytków, galerii, muzeów, parków itp

Szkoła oferuje 24-tygodniowe darmowe przygotowanie językowe dla uczniów chcących aplikować na: Adelphi, American, Auburn, Colorado State, Drew, FIU, George Mason, James Madison, Oglethorpe, Oregon State, UCF, University of Dayton, University of the Pacific, USC, USF lub University of Utah.

Wymagania: test językowy (na poziomie B2), rozmowa kwalifikacyjna (Skype), depozyt na poczet pierwszego roku studiów w wysokości $8,500 (studia licencjackie) i $6,000 (studia magisterskie), opłata rejestracyjna $120.

Termin: 24 tygodnie, start programu: 20.08 / 15.10.2018

Dla kogo: osoby po maturze lub aplikujące na studia magisterskie

Wartość programu: 5 280 dolarów

Wysokość stypendium: 100%

(w zależności od wyników w nauce)

 

Aby wziąć udział w procesie aplikacyjnym na wybrane stypendium, wypełnij poniższy formularz:

Imię i nazwisko rodzica (wymagane)

Adres email rodzica (wymagane)

Telefon do rodzica (wymagane)

Imię i nazwisko dziecka (wymagane)

Adres email dziecka (wymagane)

Telefon do dziecka (wymagane)

Data urodzenia dziecka (wymagane)

Rodzaj stypendium - może być więcej niż 1 (wymagane)
 2 lata w Folkestone 2 lata w East Sussex 24 tygodnie w USA

Rodzaj osiągnięć dodatkowych (wymagane)
 sportowe artystyczne społeczne inne

Opis osiągnięć (wymagane)

Poziom znajomości j. angielskiego (wymagane)

Średnia na świadectwie za ostatni rok szkolny (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (pełna treść zgody TUTAJ).

 

Jechać warto – chociażby po to, aby dać sobie szansę na poznanie siebie samego. Jest to idealny sposób na sprawdzenie swojej samodzielności.

Michał

(dzięki Project) nauczyłam się języka, ale też kultury brytyjskiej, otwartości i chęci poznawania ludzi z całego świata. Polecam wszystkim uczniom wyjazdy i naukę języków i przesyłam motywację! Wszystko jest możliwe

Ola

Project pomógł mi w dostaniu się do liceum w Wielkiej Brytanii. Wyjazd zwiększy moje szanse na dostanie się na najlepsze uczelnie – poszerzył moje horyzonty i pomógł mi rozważyć różne warianty na moją przyszłość.

Adam

DOŚWIADCZENIE

Edukacją językową zajmujemy się już od 21 lat. Z naszej pomocy skorzystało tysiące młodych osób takich jak Twoje dziecko! Zbierane przez lata know-how pozwala nam dopasować dla niego najlepsze programy i proponować Wam szkoły na najwyższym poziomie.

TWOJE PREFERENCJE

Jesteśmy tu dla Ciebie i słuchamy Twoich wskazówek! Sam wybierzesz, na ile Twoje dziecko ma wyjechać (kilka tygodni? pół roku? rok?), kraj docelowy, rodzaj szkoły (publiczna? prywatna? nowoczesna? tradycyjna? koedukacyjna?) i typ programu, a także sam wybierzesz program pozalekcyjny.

 

KOMPLEKSOWOŚĆ

Pomagamy w organizacji wyjazdu od A do Z!

Podpowiemy, jakie szkoły warto rozważyć, przygotujemy ofertę, przeprowadzimy przez aplikację, zajmiemy się płatnościami, pomożemy z zakwaterowaniem i przelotem, będziemy stale czuwać nad Tobą w trakcie pobytu za granicą.