Wyjazdy grupowe

Nie każdy czuje się gotowy na samodzielny wyjazd językowy za granicę – rozumiemy!

 

Z myślą o tych, którzy chcą ćwiczyć język w towarzystwie paczki znajomych, kolegów z klasy czy lecieć z  kameralną grupą naszych klientów z całej Polski, przygotowaliśmy wachlarz propozycji dla grup zorganizowanych i grup otwartych.

 

Sprawdź tegoroczne propozycje!

Ferie zimowe

Tygodniowy trening językowy!

Wspaniały sposób na zagospodarowanie ferii zimowych – samoistna nauka w komfortowym środowisku! Zapraszamy do skorzystania z tygodniowego wyjazdu w czasie ferii zimowych, gdzie ćwiczony jest nie tylko sam język angielski, ale też poprawia się umiejętności komunikacyjne, pracy w zespole czy logicznego myślenia!

Majówka

Tygodniowy trening językowy!

Weekend majowy z pomysłem: tygodniowy pobyt w Kingswood w Wielkiej Brytanii. Okazja do poprawy umiejętności językowych, zwiedzenia Londynu czy codziennych szaleństw w parku linowym. Szczególnie polecane młodzieży, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z wyjazdami językowymi!

Wakacje

Połączenie przyjemnego z pożytecznym!

Zapraszamy do skorzystania z naszych tygodniowych i dwutygodniowych Summer Camps! W trakcie pobytu młodzież pod okiem naszej kadry ćwiczy język w grupach międzynarodowych, zwiedza okoliczne atrakcje i pracuje nad opalenizną, np. na zawsze słonecznej Malcie.

Każdy wyjazd owocuje wymiernym przyrostem kompetencji językowych, a nawiązane znajomości z rówieśnikami z całego świata sprawiają tylko, że chce się wracać!

A dla szkół chcących zaoferować swoim uczniom coś więcej niż wycieczkę…

Grupy szkolne

Wyjazd w ramach klasy, rocznika czy szkoły!

Wśród grup szkolnych największym zainteresowaniem cieszą się tygodniowe kursy językowe za granicą. To doskonała okazja dla uczniów do poznania kultury danego kraju „od podszewki”, osłuchania się z akcentem i spróbowania swoich sił w codziennych sytuacjach, wcześniej zazwyczaj jedynie ćwiczonych na lekcjach. Na życzenie stworzymy także programy krótsze (minimum 3 dni) lub dłuższe (nawet do 21 dni)!

Pozostańmy w kontakcie – zapisz się do naszego newslettera!