Wyjazdy grupowe

Szukasz propozycji rozszerzenia oferty językowej swojej szkoły?

A może Twojemu dziecku marzy się wakacyjny obóz, a nie znalazłeś jeszcze odpowiedniej propozycji?

Sprawdź naszą ofertę wyjazdów grupowych!

Zerknij również na nasze propozycje dla szkół i zamkniętych grup!

 

 

 

Londyn

 

 

 

Firma istnieje na rynku edukacyjnym od wielu lat, a dzięki lokalizacji swoich rezydencji i ośrodków w jednym z najbardziej popularnych miast świata, może poszczycić się niezmiennych zainteresowaniem klientów w różnym wieku.  W ofercie znajdują się kursy dla dorosłych, ale także młodzieży,  w tym grup szkolnych, które mogą zostać skrojone na miarę. Ośrodki zlokalizowane  w 3 centralnych miejscach stolicy są niezwykle nowoczesne, dają świetny komfort do nauki języka oraz dogodne możliwości do odkrywania uroków Londynu w łatwy i atrakcyjny sposób

Termin kursu: 1 tydzień (7 dni/7 nocy) w okresie od września 2016 do czerwca 2017;
zakwaterowanie od soboty przed kursem do soboty po kursie (kurs od poniedziałku do piątku).

Kurs: 15 lekcji/tydzień (lekcja = 60 min.)

Wiek uczestników: 12 – 17 lat

Zakwaterowanie: rezydencje studenckie w Londynie

Cena za osobę: 580 £ przy grupie min. 16-osobowej

Cena obejmuje: zajęcia językowe, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne, wycieczka całodniowa do Oksfordu, materiały dydaktyczne + raport postępów, certyfikat ukończenia kursu, opłatę rejestracyjną

Dodatkowe koszty: Cena nie zawiera przelotu, ubezpieczenia i kieszonkowego.

Program dodatkowy:

Program pozalekcyjny przewiduje szereg aktywności, które integruje uczniów i daje możliwości lepszego poznania Londynu, który o każdej porze dnia i roku ma coś ciekawego do zaoferowania. Program przewiduje 5 popołudniowych zajęć, w tym zwiedzanie stolicy i jej najciekawszych zabytków i miejsc, jak Big Ben, Westminster, Buckingham Pallace, Picadilly Circus czy słynne muzea. W planie pobytu także całodniowa wycieczka do Oksfordu.

Kontakt: kontakt@project-travel.pl
TEL. 32 781 8456
TEL. 665 123 850

 

 

 

 

 

 

 

 

Cadiz

 

 

 

Centrum nauczania języka z siedzibą w Kadyksie i drugim oddziałem w Sewilli należy do międzynarodowej organizacji zrzeszającej szkoły językowe na całym świecie. Szkoła stawiała swoje początki w Sewilli, gdzie działa już od ponad 25 lat, prężnie rozwijając się i kształcąc kolejne rzesze studentów ze wszystkich zakątków globu. Owocne nauczanie, ciekawe metody, kadra profesjonalistów i atrakcyjna lokalizacja sprawiły, że sami kursanci zaczęli dopytywać o kolejne oddziały – i  tak oto od niedawna swoich studentów centrum wita także w Kadyksie. Od początku istnienia ośrodek stawiał na jakość nauczania, ale także na rodzinną i przyjazną atmosferę wśród studentów. Starania zaowocowały przyznaniem akredytacji jednej z najważniejszych instytucji sprawującej pieczę nad jakością oferowanych przez centra językowe usług – EAQUALS (European Association of Quality Language Services). Dodatkowym atutem placówki są bardzo konkurencyjne ceny kursów – od kilku lat szkoła jest w czołówce tego typu instytucji na rynku hiszpańskim, które oferują bardzo rozsądne ceny, nie zmniejszając przy tym jakości i nie obniżając poziomu nauczania.

Termin kursu: 1 tydzień (7 dni/6 nocy) w okresie od września 2016 do czerwca 2017; zakwaterowanie od niedzieli przed kursem do soboty po kursie (kurs od poniedziałku do piątku).

Kurs: 20 lekcji/tydzień (lekcja = 45 min.)

Wiek uczestników: 13 +

Zakwaterowanie: rodzina goszcząca

Cena za osobę: 510 € przy grupie min. 16-osobowej

Cena obejmuje: kurs językowy, zakwaterowanie + całodniowe wyżywienie, program zajęć popołudniowych, całodniowa wycieczka do Sewilli, test kwalifikujący w pierwszym dniu kursu (wg potrzeby grupy), certyfikat uczestnictwa w kursie, materiały do nauki + tzw. welcome pack (praktyczny informator dla studenta), opłaty rejestracyjny/administracyjne, dostęp do wszystkich pomieszczeń szkoły, jak biblioteka czy multimedia lounge, możliwość korzystania z Wi-Fi, miejsce dla dwóch opiekunów polskich, transfer z lotniska w Jerez (w obie strony) do centrum Kadyksu (stąd uczniów odbierają rodziny goszczące)

Dodatkowe koszty: Cena nie zawiera przelotu do/z Hiszpanii oraz transferu na lotnisko inne, niż w Jerez, a także ubezpieczenia i kieszonkowego. Program dodatkowy: Program przewiduje aktywności kulturowe i formy rozrywki, które mają na celu integrację grupy i pozwolą na poznanie Kadyksu i okolic. Program przewiduje:

  • Wycieczkę całodniową do Sewilli połączona ze zwiedzaniem jej najważniejszych zabytków (z przewodnikiem)
  • Zwiedzanie historycznej części Kadyksu (spacer z opiekunami szkoły hiszpańskiej)
  • Lekcję kulturoznawczą z elementami geografii i historii Hiszpanii
  • Wizytę na pokazie flamenco
  • Wizytę na wieży obserwacyjnej Tavira

Kontakt: kontakt@project-travel.pl TEL. 32 781 8456 TEL. 665 123 850

 

 

Alcala de Henares

 

 

Szkoła językowa zaczęła swoją działalność jako rodzinny biznes – dzięki ogromowi pracy włożonej w tworzenie kursów o wysokiej jakości, zyskała sobie w szybkim czasie opinię przyjaznego centrum i do dzisiaj poszczycić się może nadal świetną reputacją. Ośrodek działa od 1983 roku w zakresie nauczania języków, od 1993 zajmuje się także organizowaniem wyjazdów edukacyjno-językowych dla swoich klientów z całego kraju. Wśród szkół tego typu w Hiszpanii wyróżnia go to, że oferuje swoim podopiecznym naukę zarówno hiszpańskiego, jak i angielskiego w swoich oddziałach w Elche (Alicane) oraz Alcalá de Henares (Madryt).

Termin kursu: 1 tydzień (7 dni/6 nocy) w okresie od września 2016 do czerwca 2017; zakwaterowanie od niedzieli przed kursem do soboty po kursie (kurs od poniedziałku do piątku).

Kurs: 15 lekcji/tydzień (lekcja = 60 min.)

Wiek uczestników: 12 +

Zakwaterowanie: rodzina goszcząca Cena za osobę: 510 € przy grupie min. 15-osobowej

Cena obejmuje: kurs językowy, zakwaterowanie + całodniowe wyżywienie, program zajęć popołudniowych i wieczornych, bilet na autobus po mieście, test kwalifikujący w pierwszym dniu kursu (wg potrzeby grupy), certyfikat uczestnictwa w kursie, materiały do nauki, miejsce dla dwóch opiekunów polskich

Dodatkowe koszty: przelot do/z Hiszpanii oraz transfer na lotnisko. Transfer z lotniska w Madrycie to koszt 30 €/osobę (w obie strony, przy grupie min. 16 studentów).

Program dodatkowy: Program przewiduje szereg form aktywności i zajęć sportowo-rekreacyjnych oraz kulturowych integrujących grupę i pozwalających na poznanie Alcalá de Henares i okolic i spędzenie czasu pozalekcyjnego w ciekawy sposób (z opiekunem polskim jadącym z grupą oraz opiekunami szkoły językowej):

  • Półdniowa wycieczka po Alcalá de Henares ‘Alcalá Monumental’: zwiedzanie miejskiego uniwersytetu, wizyta w Muzeum Cervantesa, wizyta w Regionalnym Muzeum Archeologii, Katedra
  • Półdniowa wycieczka do Madrytu, trasa obejmuje m.in. Puerta de Alcalá, Plaza de Cibeles, Parque del Retiro, Puerta del Sol, Plaza Mayor, Palacio Real, Plaza de Espana
  • Wizyta w Muzeum Narodowym ‘El Prado’ w Madrycie

Wizyta w kinie + gry i zabawy na świeżym powietrzu, w tym zabawa ‘Szukanie skarbów’

Kontakt: kontakt@project-travel.pl

TEL. 32 781 8456
TEL. 665 123 850

 

Dublin

 

Centrum językowe posiada 3 oddziały – w Londynie, Dublinie i Totnes (Devon). Oferuje kursy dla młodzieży oraz dorosłych, proponując jednocześnie rozsądne ceny i ciekawe rozwiązania metodyczne. Studenci mogą skorzystać z opcji kursów standardowych oraz intensywnych, przygotowania do międzynarodowych egzaminów, kursów dla osób dojrzałych czy z opcji English for Work.

Termin kursu: 1 tydzień (7 dni/6 nocy) w okresie od września 2016 do czerwca 2017; zakwaterowanie od niedzieli przed kursem do soboty po kursie (kurs od poniedziałku do piątku).

Kurs: 15 lekcji/tydzień (lekcja = 45 min.)

Wiek uczestników: 12 +

Zakwaterowanie: rodzina goszcząca

Cena za osobę: 472 € / osobę przy grupie min. 15-osobowej

Cena obejmuje: zajęcia językowe wg wyboru, zakwaterowanie, wyżywienie (3 posiłki dziennie), zajęcia pozalekcyjne, materiały dydaktyczne, certyfikat ukończenia kursu, opłaty rejestracyjne i administracyjne, pobyt 2 opiekunów

Dodatkowe koszty: przelot/kieszonkowe/ubezpieczenie i transfer z/na lotnisko. Cena skalkulowana jest na grupę min. 15-osobową

Program dodatkowy

Program pozalekcyjny realizowany jest pod wodzą opiekunów szkoły językowej i ma na celu pełniejszą integrację uczniów oraz dodatkową stymulację językową. Przewiduje różne formy aktywności przez 5 wieczorów.  W planie między innymi zwiedzanie muzeów, zabytków, gra w kręgle, zakupy w centrum Dublina czy nauka tańca irlandzkiego. Uczniowie mogą wykupić także inne formy aktywności oraz wycieczki (płatne dodatkowo wg wyboru grupy). Możliwy jest także program językowy bez programu dodatkowego – po zakończonych zajęciach uczniowie spędzają czas ze swoimi opiekunami wg uznania. Cena za tą opcję to 400 €/ucznia (1 tydzień).

Kontakt: kontakt@project-travel.pl TEL. 32 781 8456 TEL. 665 123 850

Montpellier

Centrum zostało założone w 1998 roku i posiada akredytacje wszystkich najważniejszych instytucji językowych. Szkoła zdobyła wiele międzynarodowych nagród za swoją jakość. Sam budynek mieści się w centrum miasta w pięknym XIX-wiecznym budynku. Posiada 23 w pełni wyposażone, klimatyzowane sale lekcyjne, bibliotekę, pracownię komputerową oraz słoneczny taras.

Termin kursu: 1 tydzień (7 dni/6 nocy) w okresie od września 2016 do czerwca 2017; zakwaterowanie od niedzieli przed kursem do soboty po kursie (kurs od poniedziałku do piątku).

Kurs: 20 lekcji/tydzień (lekcja = 45 min.)

Wiek uczestników: 12 – 17

Zakwaterowanie: rodzina goszcząca / hostel

Cena za osobę: 415 € zakwaterowanie w rodzinie / 515 € zakwaterowanie w hostelu

Cena obejmuje: zajęcia językowe, zajęcia pozalekcyjne, zakwaterowanie z wyżywieniem HB, materiały dydaktyczne, certyfikat ukończenia kursu, test diagnozujący, opłatę rejestracyjną, pobyt 2 opiekunów / 10 osób

Dodatkowe koszty: Przelot/transfer z lotniska/kieszonkowe/ubezpieczenie/dodatkowe wycieczki czy atrakcje. Cena skalkulowana jest na grupę 10-osobową.

Program dodatkowy Szkoła organizuje dla studentów szereg aktywności pozalekcyjnych, które są wliczone w cenę kursu. W programie między innymi: wycieczka z przewodnikiem po mieście, pokaz tańców tradycyjnych, projekcja filmu francuskiego

Kontakt: kontakt@project-travel.pl

TEL. 32 781 8456
TEL. 665 123 850

Bournemouth

Szkoła powstała ponad 30 lat temu i nadal działa prężnie. Położona jest zaledwie kilometr od morza. Posiada akredytację najważniejszych instytucji w Wielkiej Brytanii, co gwarantuje, że kursy oraz standard szkoły są na najwyższym poziomie. Centrum ma swoją siedzibę w zabytkowym, lecz odnowionym budynku. Do dyspozycji są dobrze wyposażone sale, każda z interaktywną tablicą. Studenci mogą także korzystać z tarasu, kafejki, biblioteki oraz miejsc specjalnie wyznaczonych do nauki

Termin kursu: 1 tydzień (8 dni/7 nocy) w okresie od września 2015 do czerwca 2016; zakwaterowanie od niedzieli przed kursem do niedzieli po kursie (kurs od poniedziałku do piątku).

Kurs: 20 lekcji/tydzień (lekcja = 45 min.) + 2 wykłady popołudniowe/wieczorne

Wiek uczestników: 16+

Zakwaterowanie: rodzina goszcząca

Cena za osobę: 360 £

Cena obejmuje: Zajęcia językowe, zajęcia dla 2 nauczycieli (opcjonalnie), zakwaterowanie, wyżywienie (2 posiłki dziennie), zajęcia pozalekcyjne (w tym 1 całodniowa wycieczka), materiały dydaktyczne, certyfikat ukończenia kursu, opłaty rejestracyjne i administracyjne, pobyt 2 opiekunów

Dodatkowe koszty: Przelot/transfer z lotniska/kieszonkowe/ubezpieczenie/dodatkowe wycieczki czy atrakcje. Cena skalkulowana jest na grupę 15-osobową.

Co wyróżnia program? Szkoła polecana jest przede wszystkim ze względu na swoją wiedzę i doświadczenie w branży. Sale wyposażone w tablice multimedialne niezwykle wzbogacają program pobytu i dają nowe możliwości przeprowadzania zajęć. Znacznie zwiększa to ich atrakcyjność. Położenie nieopodal plaży natomiast zapewnia wiele możliwości wspaniale spędzonego czasu.

Kontakt: kontakt@project-travel.pl

TEL. 32 781 8456
TEL. 665 123 850

 

Bury St. Edmunds

 

Niewielkie, urokliwe miasteczko znajdujące się w zachodniej Anglii w hrabstwie Suffolk. Lokalizacja daje studentom wiele możliwości zagospodarowania czasu wolnego od nauki – St. Edmunds to ciekawe połączenie zabytkowych budowli kryjących niezwykłą historię z nowoczesnymi akcentami. Kursanci mogą więc zwiedzać okazałe katedry, teatry i ruiny Opactwa, a dla relaksu odwiedzić okoliczne restauracje czy wybrać się na zakupy do centrum handlowego.

Termin kursu: 1 tydzień (7 dni/6 nocy) w dowolnym okresie od lutego 2015 do lutego 2016; zakwaterowanie od niedzieli przed kursem do soboty po kursie  (kurs od poniedziałku do piątku)

Kurs: 15 lekcji/tydzień (lekcja = 45 min.)

Wiek uczestników: 12 – 17 lat

Zakwaterowanie: brytyjska rodzina goszcząca

Cena za osobę: 350 £  (PROMOCJA!) * Cena ważna przy pobycie grupy w okresie 12.2015 – 02.2016. Pobyt do listopada 2015 (włącznie) to koszt 399 £.

Cena obejmuje: Zajęcia językowe, zakwaterowanie, wyżywienie (3 posiłki dziennie), zajęcia pozalekcyjne i wieczorne, 1 wycieczkę półdniową, materiały dydaktyczne, certyfikat ukończenia kursu, opłaty rejestracyjne i administracyjne, pobyt 2 opiekunów (w tym kurs dla chętnych), transfer z/na lotnisko w Londynie (każde)

Dodatkowe koszty: Przelot/kieszonkowe/ubezpieczenie. Cena skalkulowana jest na grupę 15-osobową.

Co wyróżnia program? Szkoła prowadzona jest z pasją przez dwóch dyrektorów, cechuje się indywidualnym podejściem do swoich studentów. Jako jedyna w okolicy, ma możliwość bardzo dokładnego doboru rodzin goszczących dla kursantów podczas ich pobytu w Wielkiej Brytanii. W 2015 roku otrzymała nagrodę za najlepszą opiekę i standard rodzin wśród szkół językowych w całej Anglii.

Kontakt: beata@project-travel.pl

TEL. 32 781 8456
TEL. 665 123 850

 

Canterbury

 

Canterbury jest pięknym, historycznym miastem zlokalizowanym w południowo-wschodniej Anglii. Niegdyś zamieszkiwane przez słynnych Celtów, dziś jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w UK – ze względu na swój urok i dziedzictwo objawiające się w starych budowlach, architekturze i wyjątkowym położeniu stanowi idealne miejsce na wyjazd językowo-kulturowy. Canterbury jest jednym z najważniejszych symboli Anglii. To miasto dwóch uniwersytetów, kilku teatrów, kin, restauracji, pubów, pięknych parków i centrów sportowych, a w samym centrum znajduje się zabytkowa średniowieczna katedra.

Termin kursu: 1 tydzień (8 dni/7 nocy) w okresie od września 2015 do czerwca 2016; zakwaterowanie od niedzieli przed kursem do niedzieli po kursie (kurs od poniedziałku do piątku)

Kurs: 20 lekcji/tydzień (lekcja = 45 min.)

Wiek uczestników: 7+

Zakwaterowanie: rezydencja studencka (University of Kent)

Cena za osobę: 500 £

Cena obejmuje: Zajęcia językowe, zakwaterowanie, wyżywienie (3 posiłki dziennie), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczkę całodniową i 1 półdniową, materiały dydaktyczne, certyfikat ukończenia kursu, opłaty rejestracyjne i administracyjne, pobyt 2 opiekunów (w tym kurs dla chętnych).

Dodatkowe koszty: Przelot/transfer z lotniska/kieszonkowe/ubezpieczenie/dodatkowe wycieczki czy atrakcje. Cena skalkulowana jest na grupę 15-osobową.

Co wyróżnia program? Szkoła znana jest z bardzo indywidualnego podejścia do ucznia i chwalona za to, że potrafi zając się każdym typem studenta. Posiada akredytacje British Council i dzięki temu gwarantuje wysoka jakość tak kursów, jak i zakwaterowania. Centrum w Canterbury ma świetna lokalizację i bardzo dobre warunki pobytu na kampusie – to doskonała okazja dla młodszych kursantów, którzy chcą poczuć przedsmak życia studenckiego w Wielkiej Brytanii.

Kontakt: kontakt@project-travel.pl

TEL. 32 781 8456
TEL. 665 123 850

 

 

Malta

 

 

Malta jest obecnie coraz popularniejszym celem podróży nie tylko rekreacyjnych, ale i edukacyjnych. Wyspa ma ponad 700-letnią tradycję, co widać w pięknych, historycznych budynkach. Jednak Malta doskonale łączy zabytki i nowoczesne akcenty, których także tu nie brakuje. Otoczona krystalicznie czystym morzem, przepięknymi krajobrazami i z gwarancją pogody, to doskonałe miejsce na wyjazd, zarówno edukacyjny, jak i typowo turystyczny.

Termin kursu: 1 tydzień (7 nocy) w terminie 26.06 – 3.07.2016; zakwaterowanie od niedzieli do niedzieli (kurs od poniedziałku do piątku)

Kurs obejmuje: 20 lekcji językowych (lekcja = 45 min.)

Wiek uczestników: 8 – 17 lat

Zakwaterowanie: hotel 4* Salini Resort, więcej informacji o hotelu: http://saliniresort.com/ Cena za osobę: 650 £

Cena obejmuje: zajęcia językowe, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne i wycieczki, codzienny transfer z miejsca zamieszkania do szkoły (jeśli wymagany), materiały dydaktyczne + raport postępów, welcome pack (praktyczne informacje, przewodnik, koszulkę szkolną), certyfikat ukończenia kursu, dostęp do materiałów online na platformie E-learningowej, transfer z/na lotnisko, opłatę rejestracyjną, pobyt opiekuna.

Dodatkowe koszty: Przelot/kieszonkowe/ubezpieczenie. Cena skalkulowana jest na grupę 15-osobową.

Co wyróżnia program? Szkoła otrzymała wyróżnienie w kategorii Najlepsza Szkoła Językowa na Malcie – tytuł przyznawany przez studentów – oraz największą liczbę akredytacji za jakość kształcenia i obsługę wśród szkół maltańskich. Studenci kwaterowani są w hotelu o bardzo wysokim standardzie, ponadto jest to jedyna oferta z programem all inclusive.

Kontakt: kontakt@project-travel.pl

TEL. 32 781 8456
TEL. 665 123 850

 

 

 

Kingswood

 

 

 

Kingswood Inspiring Learning to brytyjska firma działająca w branży edukacyjnej i sportowo-rekreacyjnej już ponad 30 lat. Obecnie jest wiodącą tego typu firmą w Wielkiej Brytanii, które oferuje programy stacjonarne oraz wycieczkowe dla grup szkolnych (dzieci brytyjskie oraz spoza kraju) i osób indywidualnych od 7. roku życia. Kingswood posiada 9 ośrodków sportowych w Anglii oraz jeden we Francji, w których realizować można projekty językowe, programy szkolne (np. ekologiczne) i typowo rekreacyjne. Więcej dowiedzieć się można na stronie Kingswood: http://www.kingswood.co.uk/

Termin: 6 noclegów w okresie od 1.03 – 15.05.2016 dzień startowy może być dowolnym dniem tygodnia wybranym przez grupę

Kurs obejmuje: 20 lekcji językowych (lekcja = 45 min.)

Wiek uczestników:  8 – 17 lat

Miejsce:  Grosvenor Hall, Anglia

Cena promocyjna:  350 GBP Cena regularna: 470 GBP

Cena obejmuje: program językowy (20 lekcji z native speakerem x 45 minut), całodniowe zajęcia sportowo-edukacyjne, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie – lunch + kolacja to posiłki ciepłe w formie bufetu), zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych (2 – 8 osób), wieczory integracyjne, gry, zabawy, projekty językowe, zadania sprawnościowe drużynowe i indywidualne, 1 wycieczkę całodniową do Londynu połączoną ze zwiedzaniem, pobyt nauczyciela (z pełnym wyżywieniem i możliwością udziału we wszystkich formach aktywności i wycieczce – 1 opiekun na 15 uczestników).

Dodatkowe koszty: Przelot/kieszonkowe/ubezpieczenie. Cena skalkulowana jest na grupę 15-osobową.

Co wyróżnia program? Centrum Grosvenor Hall niedaleko Londynu, zostało  udostępnione dla studentów z całego świata w marcu 2010 roku. Powstało na ponad 20 hektarach terenu, który wcześniej służył jako ośrodek treningowy policji brytyjskiej – łatwo zatem sobie wyobrazić niesamowite możliwości zagospodarowania czasu wolnego. Na terenie kampusu znajdują się   wszystkie budynki, z których uczniowie korzystają podczas pobytu: pokoje, sale do zajęć z angielskiego, stołówka, a także sale ćwiczeń, pokoje gier i zabaw oraz basen, korty, boiska i jeden z największych parków linowych  w Europie. To właśnie mnogość możliwości aktywnego wypoczynku podoba się odwiedzającym najbardziej – w Grosvenor Hall jest ok. 60 dyscyplin i form aktywności!

Kontakt: kontakt@project-travel.pl

TEL. 32 781 8456
TEL. 665 123 850

Termin: dwa tygodnie w okresie wakacyjnym w terminie 24.07 – 7.08.2016, zakwaterowanie od niedzieli do niedzieli

Kurs obejmuje: 20 lekcji językowych (lekcja = 45 min.)

Wiek uczestników:  8 – 15 lat

Miejsce:  West Runton, North Norfolk Coast

Cena promocyjna: Program English in Action: 1 100 GBP + 300 zł (2 tygodnie) Program Multi-Activity: 900 GBP +  300 zł (2 tygodnie) Cena regularna to 1 180 GBP + 300 zł (English in Action)/ 980 GBP + 300 zł (Multi-Activity)

Cena obejmuje: program językowy (20 lekcji z native speakerem x 45 minut) – dotyczy tylko programu English in Action, całodniowe zajęcia sportowo-edukacyjne, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie – lunch + kolacja to posiłki ciepłe w formie bufetu), zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych (2 – 8 osób), wieczory integracyjne, gry, zabawy, projekty językowe, zadania sprawnościowe drużynowe i indywidualne, 1 wycieczkę całodniową do Londynu połączoną ze zwiedzaniem.

Dodatkowe koszty: Przelot/transfer z/na lotnisko/kieszonkowe/ubezpieczenie. Cena skalkulowana jest na grupę 15-osobową.

Co wyróżnia program?

English in Action Programme – opcja dla tych, którzy chcą połączyć naukę języka angielskiego (w wymiarze 15 godzin/tydzień) z programem sportowym i rekreacyjnym. Zajęcia językowe odbywają się rano, pakiet sportowo-rekreacyjny realizowany jest popołudniami i wieczorami. Opcja programu skierowana jest głównie do studentów międzynarodowych, dzieci przydzielane są do grup na podstawie wyników testu językowego w pierwszym dniu pobytu.

Multi-Activity Programme oferuje bogaty program zajęć sportowych, rekreacyjnych i edukacyjnych (wszystkie w języku angielskim) dla tych, którzy mają już pewną znajomość języka angielskiego i potrafią porozumiewać się na przynajmniej podstawowym poziomie. Z tej opcji korzystają najchętniej dzieci brytyjskie, ale program jest dostępny także dla uczniów spoza Wielkiej Brytanii.

Kontakt: kontakt@project-travel.pl
TEL. 32 781 8456
TEL. 665 123 850