Ferie z językiem angielskim

 

 

Nie masz planów na ferie zimowe dla swojego dziecka?

Chcesz, by wykorzystało ten czas na coś więcej niż wycieczkę?

Zgłoś je na tygodniowy wyjazd z polskim opiekunem!

 

Dlaczego warto?

‣ Zajęcia językowe

w wymiarze 12 lub więcej godzin w tygodniu, prowadzone w grupach międzynarodowych. Nauczyciele to wyłącznie native speakerzy, filolodzy z doświadczeniem w nauczaniu wszystkich grup wiekowych. Zajęcia mają charakter komunikacyjny, uczymy się swobodnej wypowiedzi i „otwieramy się” językowo. To nie czas i miejsce na ćwiczenie gramatyki!

‣ Zakwaterowanie

Londyn: hotel sieci Ibis (pokoje kilkuosobowe), Bury St. Edmunds i Oxford: fantastyczne rodziny goszczące!

‣ Program popołudniowy

Londyn: codzienne zwiedzanie najciekawszych zabytków stolicy Anglii, Bury St. Edmunds: codziennie organizowane są zajęcia dodatkowe: sportowe, artystyczne, integracyjne czy wycieczki, Oxford: spacer orientacyjny w I dzień pobytu oraz całodniowa wycieczka do Londynu po kursie!

‣ Logistyka

rezerwujemy przelot grupowy, dzięki czemu mogą z nami lecieć dzieci już od 8. roku życia. Na czas przelotu i transferu z lotniska dziecko jest ciągle pod okiem personelu Project!

Oxford – przelot bez opiekuna, bilety indywidualne – ale nie martw się, pomagamy w zakupie!

‣ Opieka

Londyn i Bury St. Edmunds: nasz delegowany opiekun leci i przebywa z grupą przez cały okres trwania kursu językowego. Spotykacie się na lotnisku i dopiero na lotnisku odbieracie dzieci z jego rąk. W razie problemów lub niejasności na bieżąco reaguje i służy pomocą.

Bury St. Edmunds

Termin: 10 – 16.02.2018 (nd-sob)
Liczba lekcji: 20 x 45 min
Liczba uczestników: min. 10
Wiek: 12+ lat
Zakwaterowanie: rodzina goszcząca (3 posiłki dziennie)

W cenie: zajęcia językowe, zakwaterowanie z wyżywieniem, zajęcia popołudniowe, materiały dydaktyczne, raport postępów, test poziomujący, opłaty administracyjne.

BURY ST. EDMUNDS

Niewielkie, urokliwe miasteczko znajdujące się  w zachodniej Anglii w hrabstwie Suffolk. Lokalizacja daje studentom wiele możliwości zagospodarowania czasu wolnego od nauki – St. Edmunds to ciekawe połączenie zabytkowych budowli kryjących niezwykłą historię z nowoczesnymi akcentami. Kursanci mogą więc zwiedzać okazałe katedry, teatry i ruiny Opactwa, a dla relaksu odwiedzić okoliczne restauracje czy wybrać się na zakupy do centrum handlowego.

General English: kurs konwersacyjny. Grupa liczy maksymalnie 15 osób przydzielonych na podstawie testu poziomującego (jeśli grupa liczy ich więcej niż 15). Zajęcia poniedziałek – piątek w godzinach 09:30 – 12:30 (z przerwą). Dodatkowy moduł Crystal Clear Pronunciation pomoże studentom w szkoleniu dokładnej wymowy, tak ważnej przy komunikacji w języku angielskim.

Zakwaterowanie: Rodzina goszcząca w odległości spacerowej od szkoły. Uczniowie polscy mieszkają w parach. Jeśli rodzina mieszka dalej niż 30 minut pieszo od szkoły, jest zobowiązana przywieźć i odwieźć studenta. Wyżywienie: FB (3 posiłki dziennie).

Po zajęciach: Spacer orientacyjny (town tour), treasure hunt, praca projektowa w grupach (po angielsku), półdniowa wycieczka do Cambridge (w asyście personelu szkoły).

Cena promocyjna: 390 £ (ok. 1950 zł)

Cena regularna: 460 £ (ok. 2300 zł).
Promocja przy rejestracji (formularz + zaliczka 100£) do 15.11.2018.
Koszty dodatkowe: przelot, transfer z lotniska, ubezpieczenie.

Oxford

Termin: 10 – 17.02.2018 (nd-nd)
Liczba lekcji: 25 x 60 min
Liczba uczestników: min. 8
Wiek: 16+ lat
Zakwaterowanie: rodziny goszczace (2 posiłki dziennie)

W cenie: zajęcia językowe, zakwaterowanie z wyżywieniem, przygotowanie do egzaminu CAE lub IELTS, test pziomujący, materiały dydaktyczne, wycieczka do Londynu

OXFORD

Oxford jest jednym z częściej odwiedzanych w Anglii. Ma niezwykły klimat, przepiękną architekturę, słynie z jednych z najlepszych w kraju i na świecie uniwersytetów – każdy, kto lubi akademicką atmosferę  i interesuje się historią, znajdzie tu odpowiednie warunki nie tylko do nauki. Doskonałe połączenie z innymi ciekawymi miastami, jak Londyn, Cambridge czy Brighton.

CAE / IELTS: kurs 25-godzinny. Zajęcia poniedziałek – piątek w godzinach 09:00 – 12:30 i 13:30 – 17:00. 15 godzin poświęcone na naukę języka ogólnego (General English) w grupie międzynarodowej. Studenci przydzieleni na podstawie testu poziomującego (on-line przed przyjazdem). Kolejne 10 godzin to przygotowanie do egzaminu CAE lub IELTS (według wyboru studenta) w ramach grupy polskiej. Przykładowe zadania, najczęściej pojawiająca się problematyka, przydatne struktury gramatyczne etc.

Zakwaterowanie: Rodzina goszcząca w odległości spacerowej od szkoły. Zakwaterowanie w pokoju 1- lub 2-osobowe (według wyboru) z uczniem polskim lub międzynarodowym (według wyboru). HB – 2 posiłki dziennie (śniadanie, kolacja) oraz przekąski w porze obiadowej w szkole.

Po zajęciach: spacer orientacyjny w pierwszy dzień po przylocie, całodniowa wycieczka do Londynu w asyście personelu szkoły (sobota po kursie).

Cena promocyjna: 650 £ (ok. 3250 zł)

Cena regularna: 720 £ (ok. 3600 zł)
Promocja przy rejestracji (formularz + zaliczka 100£) do 15.11.2018.
Koszty dodatkowe: przelot, transfer z lotniska, ubezpieczenie.

Londyn

Termin: 17 – 23.02.2018 (nd-sob)
Liczba lekcji: 12 x 45 min
Liczba uczestników: min. 15
Wiek: 11+ lat
Zakwaterowanie: hotel sieci Ibis (3 posiłki dziennie)

W cenie: zajęcia językowe, zakwaterowanie z wyżywieniem, zwiedzanie Londynu, przewodnik, pilot, przelot w obie strony (Katowice – Londyn Luton – Katowice z bagażem podręcznym), ubezpieczenie NNW i KL

LONDYN

Londyn to obecnie jedna z najciekawszych, najprężniej rozwijających się i przyciągających tłumy stolica świata. Tu zawsze coś się dzieje i każdy może znaleźć ofertę kulturową, biznesową czy turystyczną. Miasto jest niesamowitą mieszanką różnych narodowości, dając tym samym możliwość lepszego poznania innych kultur w jednym miejscu. Nauka w takim mieście to przygoda nie tylko językowa!

General English: kurs konwersacyjny. Grupa liczy maksymalnie 15 osób przydzielonych na podstawie testu poziomującego (jeśli grupa liczy ich więcej niż 15). Zajęcia poniedziałek – czwartek od godziny 15:00, 3h dziennie.

Zakwaterowanie: Pokoje kilkuosobowe z łazienkami w hotelu sieci Ibis. Wyżywienie: FB (3 posiłki dziennie).

Przed zajęciami: wejście do British Museum, Muzeum Nauki i Techniki, Muzeum Historii Naturalnej, National Gallery, Westminster Abbey. Zwiedzanie z polskim pilotem, czasem dodatkowo przewodnik anglojęzyczny. Po mieście grupa porusza się metrem (karta miejska w cenie wyjazdu).

Cena promocyjna: 630 £ (ok. 3150 zł)

Cena regularna: 700 £ (ok. 3500 zł)
Promocja przy rejestracji (formularz + zaliczka 100£) do 15.11.2018.
Koszty dodatkowe: Travel Card (~35 £), bagaż rejestrowany 20 kg (260 zł).

Imię i nazwisko dziecka (wymagane)

Adres email rodzica (wymagane)

Numer telefonu rodzica (wymagane)

Wiek dziecka (wymagane)

Wyjazd: (wymagane) ferie w Bury St. Edmundsferie w Oxfordferie w Londynie

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (pełna treść zgody TUTAJ).

Pozostańmy w kontakcie – zapisz się do naszego newslettera!