Majówka w Kingswood

 

 

Nie masz planów na majówkę 2019 dla swojego dziecka?

Chcesz, by wykorzystało ten czas na coś więcej niż wycieczkę?

Zgłoś je na majowy wyjazd z polskim opiekunem!

 

Dlaczego warto?

‣ Zajęcia językowe

w wymiarze 15 lub więcej godzin w tygodniu, prowadzone w grupach międzynarodowych. Nauczyciele to wyłącznie native speakerzy, filolodzy z doświadczeniem w nauczaniu wszystkich grup wiekowych. Zajęcia mają charakter komunikacyjny, uczymy się swobodnej wypowiedzi i „otwieramy się” językowo. To nie czas i miejsce na ćwiczenie gramatyki!

‣ Zakwaterowanie

na terenie kampusu szkoły z pełnym wyżywieniem. Uczymy się i mieszkamy w tym samym miejscu!

‣ Program popołudniowy

codziennie organizowane są zajęcia dodatkowe: sportowe, artystyczne, integracyjne czy wycieczki!

‣ Logistyka

rezerwujemy przelot grupowy, dzięki czemu mogą z nami lecieć dzieci już od 8. roku życia. Na czas przelotu i transferu z lotniska dziecko jest ciągle pod okiem personelu Project!

‣ Opieka

nasz delegowany opiekun leci i przebywa z grupą przez cały okres trwania kursu językowego. Spotykacie się na lotnisku i dopiero na lotnisku odbieracie dzieci z jego rąk. W razie problemów lub niejasności na bieżąco reaguje i służy pomocą.

Tegoroczna propozycja poniżej!

Kingswood Inspiring Learning

Termin: już wkrótce!
Liczba lekcji: 15 x 45 min
Liczba uczestników: min. 5
Wiek: 8+ lat
Zakwaterowanie: kampus szkoły (3 posiłki dziennie)

W cenie: zajęcia językowe, zakwaterowanie z wyżywieniem, zajęcia popołudniowe i wieczorne, całodniowa wycieczka do Londynu, materiały dydaktyczne, raport postępów, test poziomujący, opłaty administracyjne.

20 hektarów terenu, który wcześniej służył jako ośrodek treningowy policji brytyjskiej. Na terenie kampusu znajdują się: budynki zakwaterowania, sale do zajęć z angielskiego, stołówka, pokoje gier i zabaw, basen, boiska i jeden z największych parków linowych w Europie! To właśnie mnogość możliwości aktywnego wypoczynku podoba się odwiedzającym najbardziej. W Kingswood jest ok. 60 dyscyplin i form aktywności!

W programie: 15 lekcji od poniedziałku do piątku, od 9.30 do 13.15. Na zajęciach młodzież aktywizowana jest poprzez liczne gry językowe, wykorzystanie tablic multimedialnych etc. Zajęcia językowe odbywają się zazwyczaj rano, pakiet sportowo-rekreacyjny realizowany jest popołudniami i wieczorami. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę native speakerów.

Po zajęciach: 4 aktywności dziennie (3 popołudniu i 1 wieczorem), między innymi: zjazdy linowe, wspinaczki po linach, skoki z wysokości, ścianki wspinaczkowe, szermierka, quady, gry i zabawy na basenie, laser zone, tradycyjne sporty, jak siatkówka, piłka nożna, zadania logiczne, karaoke, Mam Talent, quizy i konkursy, bingo, wspólne ognisko czy dyskoteka. Wszystkie zajęcia sportowe na wysokościach realizowane są w pełnym zabezpieczeniu. Do tego wycieczka całodniowa do Londynu połączona z rejsem po Tamizie!

Dlaczego warto: to wyjątkowe miejsce, odwiedzone już przez prawie 3 tysiące uczniów z całej Polski. Dobry wybór na pierwszy wyjazd językowy, dzieci w bardzo przystępny sposób poznają ideę edukacji językowej, a przy tym doskonale bawią się w parku linowym czy na licznych torach przeszkód.

Cena: XXX funtów + przelot + transfer

Jak wygląda typowy tydzień w Kingswood?

Imię i nazwisko dziecka (wymagane)

Adres email rodzica (wymagane)

Numer telefonu rodzica (wymagane)

Wiek dziecka (wymagane)

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (pełna treść zgody TUTAJ).

Pozostańmy w kontakcie – zapisz się do naszego newslettera!