Wakacyjne wyjazdy językowe

 

 

Nie masz planów na wakacje 2019 dla swojego dziecka?

Chcesz, by wykorzystało ten czas na coś więcej niż wycieczki?

Zgłoś je na wakacyjny wyjazd z polskim opiekunem!

 

Dlaczego warto?

‣ Zajęcia językowe

15 lub więcej godzin w tygodniu, prowadzone w grupach międzynarodowych. Nauczyciele to wyłącznie native speakerzy, filolodzy z doświadczeniem w nauczaniu wszystkich grup wiekowych. Zajęcia mają charakter komunikacyjny, uczymy się swobodnej wypowiedzi i „otwieramy się” językowo. To nie czas i miejsce na ćwiczenie gramatyki!

‣ Zakwaterowanie

Rodziny goszczące, kampusy studenckie, hotele – do wyboru!

‣ Program popołudniowy

codziennie organizowane są zajęcia dodatkowe: sportowe, artystyczne, integracyjne czy wycieczki!

‣ Logistyka

rezerwujemy przelot grupowy, dzięki czemu mogą z nami lecieć dzieci już od 8. roku życia. Na czas przelotu i transferu z lotniska dziecko jest ciągle pod okiem personelu Project!

‣ Pomoc na miejscu

nasz delegowany koordynator leci i przebywa z grupą przez cały okres trwania kursu językowego. Spotykacie się na lotnisku i dopiero na lotnisku odbieracie dzieci z jego rąk. W razie problemów lub niejasności na bieżąco reaguje i służy pomocą.

Malta - Rabat

Termin:
23.06 – 7.07.2019
(niedziela-niedziela)
Liczba lekcji: 20 x 45 min / tydz.
Liczba uczestników: min. 10
Wiek: 11+ lat
Zakwaterowanie: kampus szkoły (3 posiłki dziennie)

W cenie: zajęcia językowe, zakwaterowanie z wyżywieniem, zajęcia popołudniowe i wycieczki, materiały dydaktyczne, raport postępów, test poziomujący, opłaty administracyjne, transfer z i na lotnisko, koordynator firmy Project.

WAKACJE NA MALCIE (miasto RABAT)

Malta jest obecnie coraz popularniejszym celem podróży nie tylko rekreacyjnych, ale i edukacyjnych. Proponowana szkoła to firma rodzinna prowadzona z powodzeniem od 20 lat. Oferują ciekawe zajęcia językowe na każdym poziomie zaawansowania. Każdy tydzień ma swój temat przewodni (np. muzyka, nauka, kultura, social media). Przez tydzień uczniowie pracują nad projektem, w piątek odbywa się uroczyste podsumowanie tygodnia.

W programie: zajęcia językowe (20 x 45 min/tydz.) w grupach międzynarodowych. Nauczyciel: native speaker.

Po zajęciach: Co drugi dzień odbywa się wycieczka, np. wizyta w aqua parku, plażowanie w Blue Lagoon, zwiedzanie Valetty z przewodnikiem, poszukiwanie skarbów w Mdinie i inne. W pozostałe dni zajęcia na terenie szkoły organizowane przez personel. W soboty wycieczka całodniowa.

Dlaczego warto: Kurs to fantastyczna okazja do praktyki języka angielskiego w jego naturalnym środowisku – a wszystko to w pięknym maltańskim otoczeniu. Liczne wycieczki pozwalają zwiedzić wyspę i poznać jej największe atrakcje.

Cena : 1190 € + przelot

York

Termin:
30.06 – 13.07.2019
(niedziela-niedziela)
Liczba lekcji: 15 x 60 min
Liczba uczestników: min.10
Wiek: 11+ lat
Zakwaterowanie: kampus szkoły (3 posiłki dziennie)

W cenie: zajęcia językowe, zakwaterowanie z wyżywieniem, zajęcia popołudniowe, materiały dydaktyczne, raport postępów, test poziomujący, opłaty administracyjne, transfer z i na lotnisko, koordynatora z firmy Project.

WAKACJE W YORKU

York to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc w Wielkiej Brytanii ze względu na swoją historię, której echo podziwiać można głównie
w bogatej architekturze miasta. Okazałe, zabytkowe budowle, jak np. jedna z największych gotyckich katedr York Minster, w otoczeniu malowniczych okolic są walorem wyróżniającym miasto. Dodatkowo, centrum miasta dysponuje szeroką ofertą pubów i restauracji w typowym angielskim stylu.

W programie: 15 lekcji z native speakerem o profilu konwersacyjnym w tygodniu. Zajęcia prowadzone są (w miarę możliwości) w grupie międzynarodowej. Kurs rozwija podstawowe umiejętności językowe, jak mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie.

Po zajęciach: aktywności sportowe (np. piłka nożna, tenis, siatkówka, pływanie), zajęcia integracyjne (jak Disco night, karaoke, Selfie Challenge i wiele innych), wspólne zwiedzanie miasta, 1 półdniowa i 1 całodniowa wycieczka (np. do Yorku, Scarborough, Manchesteru, Harrogate) na każdy tydzień pobytu.

Dlaczego warto: szkoła językowa ma swoją siedzibę na terenie Queen Ethelburga’s, jednej z najlepszych szkół z internatem w całej Wielkiej Brytanii! Podczas kursu językowego młodzież mieszka, je i uczy się w tych samych miejscach, gdzie w ciągu roku szkolnego mogą kształcić się na poziomie gimnazjalnym i licealnym. Szkoła doskonale łączy tradycję z nowoczesnością.

Cena promocyjna: 1690 £ + przelot

Cena regularna: 1690 £ + przelot. Promocja ważna przy rejestracji do 7.12.2018 (piątek)

Londyn

Termin:
7 – 14.07.2019
(niedziela-niedziela)
Liczba lekcji: 15 x 60 min
Liczba uczestników: min.10
Wiek: 12+ lat
Zakwaterowanie: kampus szkoły (3 posiłki dziennie)

W cenie: zajęcia językowe, zakwaterowanie z wyżywieniem, zajęcia popołudniowe, materiały dydaktyczne, raport postępów, test poziomujący, opłaty administracyjne, transfer z i na lotnisko, koordynatora z firmy Project.

WAKACJE W LONDYNIE

W Londynie zawsze coś się dzieje i każdy może znaleźć ofertę kulturową, biznesową czy turystyczną. Szkoła znajduje się w jednym z najnowocześniejszych budynków w całym mieście! Do dyspozycji uczniów jest 30 sal lekcyjnych, kilka restauracji, siłownia, w pełni wyposażona sala kinowa etc. Szkoła – dzięki stacji metra położonej tuż przy wejściu – jest świetnie skomunikowana z resztą Londynu.

W programie: 15 lekcji z native speakerem o profilu konwersacyjnym. Zajęcia prowadzone są (w miarę możliwości) w grupie międzynarodowej.

Po zajęciach: zwiedzanie największych atrakcji Londynu z nauczycielami językowymi szkoły (okazja do praktyki języka poza klasą)! Wieczorami zajęcia na terenie budynku szkoły, takie jak dyskoteka, wieczór gier, kino i inne. W sobotę po zajęciach wycieczka całodniowa w asyście personelu szkoły do Oxford.

Dlaczego warto: to intensywny, tygodniowy trening językowy dla tych, którzy po lekcjach chcą zobaczyć jak najwięcej miasta. Młodzież niemal od rana do wieczora ma kontakt ze swoimi nauczycielami angielskiego. Piękny, nowoczesny kampus (i pokoje typu „smart”) stwarza atmosferę komfortu.

Cena: 960 £ + przelot

Reading

Termin:
7 – 20.07.2019
(niedziela-sobota)
Liczba lekcji: 18 x 60 min / tydz.
Liczba uczestników: min.10
Wiek: 12+ lat
Zakwaterowanie: kampus szkoły (3 posiłki dziennie)

W cenie: zajęcia językowe, zakwaterowanie z wyżywieniem, zajęcia popołudniowe, materiały dydaktyczne, raport postępów, test poziomujący, opłaty administracyjne, transfer z i na lotnisko (Heathrow, Gatwick, Luton), koordynatora z firmy Project.

WAKACJE W READING

Reading to kameralne brytyjskie miasteczko położone ok. godzinę drogi od centrum Londynu. Szkoła posiada akredytację British Council, która daje gwarancję jakości nauczania. Wg inspekcji British Council z 2014 roku jest najlepszym centrum językowym w UK. Jeśli dołączymy do tego przyjazną i profesjonalną kadrę, otrzymamy setki zadowolonych kursantów z całego świata.

W programie: 18 lekcji tygodniowo z native speakerem o profilu konwersacyjnym. Zajęcia prowadzone są w grupie międzynarodowej na różnych poziomach zaawansowania. 2 opcje programu: General English (kurs konwersacyjny) lub Young Leaders (kurs tematyczny z zakresu zarządzania, psychologii, kierowania zespołem – zajęcia w stylu warsztatowym).

Po zajęciach:2 wycieczki całodniowe w tygodniu (np. do Londynu, Oxford czy Windsor). Codzienne zajęcia sportowo-rekreacyjne (sport, drama, arts&crafts i inne) po południu i wieczorem. Na terenie szkoły m. in. boiska do rugby i piłki nożnej, baseballu, kort tenisowy, teatr, podgrzewany basen.

Dlaczego warto: Szkoła należy do grupy „TEN” (10 szkół oferujących wysoką jakość nauczania w rozsądnej cenie). Posiada akredytacje licznych instytucji międzynarodowych i brytyjskich, np. British Council. Kadra lektorów to profesjonaliści, doświadczeni w nauczaniu młodzieży i dorosłych.

Cena promocyjna: 1670 £ + przelot

Cena regularna: 1770 £ + przelot. Promocja ważna przy rejestracji do 7.12.2018 (piątek)

Brighton

Termin:
21.07 – 3.08.2019
(niedziela-sobota)
Liczba lekcji: 20 x 45 min / tydz.
Liczba uczestników: min.10
Wiek: 10+ lat
Zakwaterowanie: kampus szkoły (3 posiłki dziennie)

W cenie: zajęcia językowe, zakwaterowanie z wyżywieniem, zajęcia popołudniowe, materiały dydaktyczne, raport postępów, test poziomujący, opłaty administracyjne, transfer z i na lotnisko (Stansted, Luton, Gatwick), koordynatora z firmy Project.

WAKACJE W BRIGHTON

Brighton to urokliwe nadmorskie miasto leżące nad kanałem La Manche. Jest to ważny ośrodek przemysłowy i kulturalno-naukowy. Linia kolejowa łącząca Brighton z Londynem pozwala na odbycie choćby jednodniowej wycieczki w stolicy Anglii. Szkoła należy do międzynarodowej sieci ośrodków, oferujących naukę na bardzo wysokim poziomie w 4 krajach.

W programie: 20 lekcji tygodniowo z native speakerem o profilu konwersacyjnym. Zajęcia prowadzone są w grupie międzynarodowej na różnych poziomach zaawansowania.

Po zajęciach: aktywności integracyjne i sportowe (np. piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, siatkówka, pływanie, gry i zabawy na plaży, badminton), wspólne zwiedzanie miasta, wycieczki półdniowe i 1 całodniowa w weekend (np. do Londynu, Oxfordu, Cambridge).

Dlaczego warto: Ośrodek istnieje od ponad 20 lat – przez ten czas firma wykształciła renomę uznawaną przez liczne organizacje międzynarodowe. Szkoła może pochwalić się dobrym mixem narodowościowym i pięknym kampusem.

Cena promocyjna: 1590 £ + przelot

Cena regularna: 1690 £ + przelot. Promocja ważna przy rejestracji do 7.12.2018 (piątek)

Malta - Msida

Termin:
28.07 – 11.08.2019
(niedziela-niedziela)
Liczba lekcji: 20 x 45 min / tydz.
Liczba uczestników: min. 10
Wiek: 14 – 17 lat
Zakwaterowanie: hotel 3- lub 4-gwiazdkowy (3 posiłki dziennie)

W cenie: zajęcia językowe, zakwaterowanie z wyżywieniem, zajęcia popołudniowe i wycieczki, materiały dydaktyczne, raport postępów, test poziomujący, opłaty administracyjne, transfer z i na lotnisko, koordynator firmy Project.

WAKACJE NA MALCIE (miasto MSIDA)

Malta – mała wyspa otoczona krystalicznie czystym morzem, przepięknymi krajobrazami i z gwarancją pogody. To doskonałe miejsce na wyjazd, zarówno edukacyjny, jak i typowo turystyczny. Msida to niewielkie miasto uniwersyteckie – znajduje się w nim Uniwersytet Maltański i St. Michael’s College.

W programie: zajęcia językowe (20 x 45 min/tydz.) w grupach międzynarodowych. Nauczyciel: native speaker. Lekcje odbywają się na terenie St. Martin’s College w systemie „zyg-zag”: w jednym tygodniu rano, w drugim po południu.

Po zajęciach: w trakcie 2-tygodniowego pobytu odbędą się: 10 wycieczek półdniowych (plażowanie lub zwiedzanie), 4 formy zajęć wieczornych (np. talent show, quiz wiedzy, wyjście wieczorne), a także jedna wycieczka całodniowa w weekend. Wycieczki odbywają się w asyście opiekunów maltańskich.

Dlaczego warto: Sympatyczna kadra prowadzi ciekawe zajęcia językowe, czym zdobywa sobie serce młodzieży. Stawia na bezpieczeństwo: każdy po przyjeździe otrzymuje indywidualne Student ID ze zdjęciem i kodem kreskowym, grupa codziennie jest przywożona i odwożona do hotelu, w którym nocuje. Bogaty program popołudniowy pozwala dokładnie zwiedzić wyspę.

Cena : 1650 euro + przelot

Chester

Termin:
28.07 – 11.08.2019
(niedziela-niedziela)
Liczba lekcji: 20 x 45 min / tydz.
Liczba uczestników: min.10
Wiek: 13 – 16 lat
Zakwaterowanie: rodzina goszcząca (3 posiłki dziennie)

W cenie: zajęcia językowe, zakwaterowanie z wyżywieniem, zajęcia popołudniowe, materiały dydaktyczne, raport postępów, test poziomujący, opłaty administracyjne, transfer z i na lotnisko (Liverpool, Manchester), koordynatora z firmy Project.

WAKACJE W CHESTER

Chester to malownicze miasto położone w północno-zachodniej Anglii, nad rzeką Dee, nieopodal granicy z Walią. Połączenie wielkomiejskiej zabudowy z bogatą historią powoduje, że w mieście każdy znajdzie coś dla siebie – amatorzy zwiedzania mogą udać się do takich obiektów jak ruiny starożytnego amfiteatru czy średniowieczny zamek, a osoby ceniące sobie nowoczesność mogą spędzić czas wolny w centrach handlowych, urokliwych kawiarniach czy galerii sztuki.

W programie: 20 lekcji tygodniowo z native speakerem o profilu konwersacyjnym. Zajęcia prowadzone są w grupie międzynarodowej na różnych poziomach zaawansowania na podstawie testu poziomującego (on-line przed przyjazdem lub na miejscu w szkole).

Po zajęciach: projekty popołudniowe (90-minutowe challenge, np. Treasure hunt, Film Chester, The Beatles Project), aktywności do wyboru (Sport/Art/Drama/Dance), wieczorki quizowe, kręgle, laser tag i inne; wycieczki półdniowe (np. Manchester United, Beeston Castle, Chester Zoo); wycieczka całodniowa (np. do Manchesteru, Liverpoolu lub do Walii).

Dlaczego warto: to ekonomiczna propozycja dla osób chcących połączyć naukę języka angielskiego z wakacyjnym wypoczynkiem. Rodziny goszczące (przyjmujące średnio 2 lub 3 osoby do jednego domu) są dokładnie sprawdzane przez szkołę i instytucje międzynarodowe – międzynarodowy magazyn „El Gazette” przyznał im w tym roku nagrodę za najlepsze rodziny w całej UK! Szkoła istnieje od 40 lat i przez ten czas wypracowała sobie solidną, cenioną w branży markę.

Cena promocyjna: 1220 £ + przelot

Cena regularna: 1400 £ + przelot. Promocja ważna przy rejestracji do 7.12.2018 (piątek)

Londyn

Termin:
4 – 11.08.2019
(niedziela-niedziela)
Liczba lekcji: 20 x 45 min
Liczba uczestników: min.10
Wiek: 12+ lat
Zakwaterowanie: kampus szkoły (3 posiłki dziennie)

W cenie: zajęcia językowe, zakwaterowanie z wyżywieniem, zajęcia popołudniowe – program Super London Discovery, materiały dydaktyczne, raport postępów, test poziomujący, opłaty administracyjne, transfer z i na lotnisko, koordynatora z firmy Project.

WAKACJE W LONDYNIE

Londyn to obecnie jedna z najciekawszych, najprężniej rozwijających się i przyciągających tłumy stolica świata. W Londynie zawsze coś się dzieje i każdy może znaleźć ofertę kulturową, biznesową czy turystyczną. Szkoła prowadzi zajęcia na terenie University of Wesminster – Harrow. Bliskość stacji metra czyni budynek świetną bazą wypadową do eksploracji Londynu, stąd formuła programu „Super London Discovery”.

W programie: 20 lekcji z native speakerem o profilu konwersacyjnym. Zajęcia prowadzone są w grupie międzynarodowej osób w podobnym wieku i na podobnym poziomie językowym.

Po zajęciach: 3 wycieczki półdniowe w ciągu tygodnia oraz jedna wycieczka całodniowa w sobotę po kursie. Po mieście w ramach programu grupa porusza się metrem w asyście opiekunów brytyjskich. Przykładowe wycieczki: Muzeum Historii Naturalnej, Big Ben, Trafalgar Square, Westminster Abbey, Pałac Buckingham, Muzeum Nauki i Techniki, Muzeum Victorii i Alberta, rejs łódką po Londynie, National Gallery. Przykładowe wycieczki całodniowe: Oxford, zamek w Windsorze.

Dlaczego warto: to więcej niż tylko kurs językowy – to także bogaty program dodatkowy, umożliwiający dobre poznanie stolicy już w przeciągu tygodnia. Firma istnieje na rynku od ponad 35 lat, oferuje programy w Wielkiej Brytanii i Stanach dla młodzieży, dorosłych i rodzin. Kampus jest przestronny, z rozległym terenem zielonym – świetne miejsce na relaks między zajęciami.

Cena: 1010 £ + przelot

Ramsgate

Termin:
4 – 18.08.2019
(niedziela-niedziela)
Liczba lekcji: 20 x 45 min / tydz.
Liczba uczestników: min.10
Wiek: 10+ lat
Zakwaterowanie: kampus szkoły (3 posiłki dziennie)

W cenie: zajęcia językowe, zakwaterowanie z wyżywieniem, zajęcia popołudniowe, materiały dydaktyczne, raport postępów, test poziomujący, opłaty administracyjne, transfer z i na lotnisko, koordynatora z firmy Project.

WAKACJE W RAMSGATE

Ramsgate to niewielkie, ale niezwykle urokliwe, historyczne miasto położone nad brzegiem morza. Charakterystyczne dla Ramsgate jest to, że jest tu sporo zieleni, a także dużo zabytkowej, pięknej architektury, głównie w stylu wiktoriańskim. Nic dziwnego zatem, że miasto pokochało też wiele znamienitych osobowości, jak Van Gogh czy Charles Dickens!

W programie: 20 lekcji tygodniowo z native speakerem o profilu konwersacyjnym. Zajęcia poświęcone na naukę języka ogólnego (General English) w grupie międzynarodowej. Studenci przydzieleni do grup na podstawie testu poziomującego (on-line przed przyjazdem lub na miejscu w szkole).

Po zajęciach: aktywności sportowo-integracyjne, jak: gry i zabawy na plaży, pływanie, siatkówka, krykiet, Harry Potter Night, Disco Night i wiele innych. Przewidziane są również wycieczki półdniowe (np. do Dover Castle, Canterbury Cathedral, Margate beach, The Turner Gallery) i całodniowe (np. do Londynu, Cambridge, Brighton).

Dlaczego warto: firma istnieje na rynku od ponad 50 lat! Obsługuje klientów indywidualnych i grupy, młodzież i dorosłych. Posiada akredytacje najwazniejszych instytucji międzynarodowych. Szkoła jest świetnym wyborem w rozsądnej cenie!

Cena promocyjna: 1450 £ + przelot

Cena regularna: 1550 £ + przelot. Promocja ważna przy rejestracji do 7.12.2018 (piątek)

Swanage

Termin:
17- 31.08.2019
(niedziela-niedziela)
Liczba lekcji: 15 x 60 min / tydz.
Liczba uczestników: min.10
Wiek: 14 – 17 lat
Zakwaterowanie: kampus szkoły (3 posiłki dziennie)

W cenie: zajęcia językowe, zakwaterowanie z wyżywieniem, zajęcia popołudniowe, materiały dydaktyczne, raport postępów, test poziomujący, opłaty administracyjne, koordynatora z firmy Project.

WAKACJE W SWANAGE

Swanage – miasto w południowej Anglii, położone nad kanałem La Manche na Wybrzeżu Jurajskim. Wybrzeże zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO! Szkoła położona jest na obrzeżach miasteczka, na rozległych terenach zielonych. W odległości spacerowej od budynku rozciąga się Zatoka Swanage, której brzegiem można spacerować w czasie wolnym od zajęć.

W programie: 20 lekcji tygodniowo z native speakerem kurs konwersacyjny w grupie max. 15-osobowej, przydzielanej na podstawie testu poziomującego pisanego przed przylotem.

Po zajęciach: Program Adventure Choices zakłada 15 godzin zajęć sportowych w tygodniu z profesjonalnymi instruktorami. Przykładowe dyscypliny: abseiling, kajakarstwo, jazda na quadach, laserowy paintball, wspinaczka, park linowy, łucznictwo, paintball, kręgle, park wodny i wiele innych! W niedzielę 18.08 wycieczka do Bournemouth, w środku pobytu (sobota 24.08, niedziela 25.08) wycieczka do Londynu, Oxford, Bath, Portsmouth lub innych lokalizacji. Do tego codzienne zajęcia wieczorne na kampusie.

Dlaczego warto: to jeden z niewielu tego typu ośrodków w Wielkiej Brytanii – położony w spokojnej, tradycyjnej okolicy, oferujący ciekawy program sportowy jako uzupełnienie zajęć językowych. Firma przez 49 lat istnienia doczekała się rzeszy wiernych klientów z całego świata, w tym grup.

Cena promocyjna: 1550 £ + przelot + transfer

Cena regularna: 1650 £ + przelot + transfer. Promocja ważna przy rejestracji do 7.12.2018 (piątek)

Imię i nazwisko dziecka (wymagane)

Adres email rodzica (wymagane)

Numer telefonu rodzica (wymagane)

Wiek dziecka (wymagane)

Wyjazd (wymagane)

Uwagi:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (pełna treść zgody TUTAJ).

Pozostańmy w kontakcie – zapisz się do naszego newslettera!