Project Travel

Wyjazdy Indywidualne

Wyjedź na wymarzony wyjazd językowy z Project Travel.
Pomożemy i doradzimy na każdym etapie projektowania Twojego kursu językowego.

Poznaj

 

Poznaj jak używa się języka. Dzięki odpowiednio dobranym metodom nauczania oraz codziennym obcowaniu z językiem, nauka to czysta przyjemność.

Pojedź

 

Podróże bez wątpienia kształcą. Wyjazd językowy to także podróż. Podróż, którą pomożemy Ci zaplanować krok po kroku. Dobrze wiemy co należy spakować do Twojej walizki, żeby wyjazd językowy był udany.

Poczuj

 

Czas spędzony na wyjeździe to wspaniała przygoda. Połączenie nauki, nowych przyjaźni oraz poznawania innych kultur gwarantuje niezapomniane przeżycia.

Każdy ma swoją wizję nauki języka. Istnieją trzy główne rodzaje wyjazdów. Poniżej przedstawiamy czego można się spodziewać decydując się na jeden z nich.

Wyjazdy kilkutygodniowe

Jest to najbardziej znana forma wyjazdów językowych. Czas wyjazdu zwykle nie przekracza zazwyczaj miesiąca. Możliwe są wyjazdy na tydzień, dwa lub na więcej. Możliwe jest również odpowiednie dobranie poziomu zaawansowania kursu. Nie można jednak zapominać o tym że nauka odbywa się na miejscu – nic tak nie pomaga w nauce języka jak bycie w jego otoczeniu. Najbardziej popularne lokacje to Anglia, Hiszpania, Portugalia, USA, Włochy, RPA oraz Malta. Każdy z tych krajów ma swoje zalety. Różni je klimat, dominujący rodzaj architektury ale jedno co łączy wszystkie to kraje to nasi partnerzy – niezmiennie zapewniający naukę języka na najwyższym poziomie.

Wyjazd na semestr do szkoły

Wyjazd na semestr lub na cały rok szkolny to doskonały wybór dla tych, którzy chcą czegoś więcej niż tylko nauki języka. Nasze szkoły partnerskie posiadają niezwykle bogatą ofertę edukacyjną dla uczniów gimnazjów, liceów a także szkół podstawowych. Niezaprzeczalną zaletą takich wyjazdów jest uczenie się wszystkich przedmiotów w języku obcym. Dodatkowo rozwijanie umiejętności pracy w międzynarodowym środowisku, poznawanie innych kultur i zawiązywanie nowych przyjaźni będzie cudownym przeżyciem. Warto również pamiętać o egzaminach końcowych, które uprawniają do kontynuowania edukacji za granicami kraju.

Wyjazd na studia zagraniczne

Studia zagraniczne to coś, co możemy polecić każdemu. Studia to czas odkrywania siebie oraz innych ludzi. To czas, kiedy jest się najbardziej otwartym na świat. Właśnie dlatego warto studiować za granicą. Najważniejszym elementem jest przygotowanie do rozpoczęcia nauki – przygotowanie językowe oraz merytoryczne. Nasi partnerzy pomogą w przyswojeniu sobie odpowiedniej wiedzy, potrzebnej na studiach oraz zadbają o osiągnięcie odpowiedniego poziomu językowego, co pozwoli na bezproblemowe odnalezienie się na dowolnej uczelni. Po ukończeniu kursów przygotowujących możliwe jest przejście na drugi rok studiów bądź rozpoczęcie nauki od pierwszego roku.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz język (wymagane)

Telefon

Wybierz kraj (wymagane)

Podaj długość wyjazdu (wymagane)

Uwagi:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (pełna treść zgody TUTAJ).

Poznaj

Języków

Krajów

Szkół

Lat działania

  Wyjazd językowy to wspaniała okazja na błyskawiczne podniesienie swoich umiejętności językowych. Niezależnie czy będzie to jednotygodniowy, intensywny kurs czy całoroczne studia.

Dzięki codziennemu kontaktowi z językiem i odpowiednim programom nauczania możliwe jest dokonanie wielkich i szybkich postępów.

Poznawanie ludzi, kultury i języka łączy się w idealną całość.

Pojedź

 Najważniejsze jest dokładne określenie Twoich potrzeb.

Razem określamy oczekiwania oraz wyznaczamy cele wyjazdu. Stawiamy konkretne pytania, dzięki którym zaproponujemy Ci najlepszy z możliwych wyjazdów.

Każdy jest dla nas ważny, dlatego zawsze mamy dla Ciebie czas.

Złap nas telefonicznie: 665 123 850, mailowo: kontakt@project-travel.pl lub wpadnij na Jagiellońską na rozmowę przy dobrej kawie!

Poczuj

Każdy wyjazd to niezliczona ilość wspomnień. Emocje i wspomnienia będą ci bez wątpienia towarzyszyć przez wiele lat.

W trakcie wyjazdu poznasz nowych ludzi i poczujesz jak to jest mieszkać w innym kraju. Nawiążesz nowe znajomości oraz zdobędziesz nowych przyjaciół, zwiedzisz cudowne miejsca, no i oczywiście będziesz w ciągłym kontakcie z językiem.

Przeczytaj opinie tych, którzy już z nami wyjechali.

W tym roku po raz kolejny pojechałam na wakacje zorganizowane przez Project Travel. Po zeszłorocznych doświadczeniach nie miałam wątpliwości, że te wakacje będzie można zaliczyć do kolejnych najlepszych w moim życiu. Tak też się stało. Nauczyciele mają rewelacyjne podejście – pomimo ciężkiej pracy było pełno śmiechu. Miasto jest pełne uczniów z prawie każdego kraju świata, dlatego nie można się tam nudzić. Polecam wszystkim;)

Kasia

Uczennica liceum

Wyjazd językowy był dla mnie czymś zupełnie nowym. Wiele osób polecało mi takie wyjazdy, znałem dużo pozytywnych opinii na ich temat. Dzięki EC wszystko w 100% się sprawdziło:) Zajęcia znacznie różniły się od tych, na które uczęszczamy w Polsce. Głównie skupialiśmy się na rozwijaniu mówienia. Omawialiśmy wiele ciekawych tematów, czasem nawet budzących kontrowersje. Pod koniec wyjazdu zyskałem dużo pewności siebie w posługiwaniu się językiem:) Dzięki temu mogłem w jego czasie nawiązać wiele znajomości z obcokrajowcami:) Wszystkim jak najbardziej polecam program Freestyle (zajęcia w szkole, bogaty program rozrywkowy ale także dużo czasu dla siebie), ale także inne wyjazdy językowe. Swój pobyt na Malcie będę wspominam bardzo dobrze:) Było warto:)

Paweł Urban

Przedsiębiorca

Nasz tegoroczny wyjazd do Oxfordu okazał się bardzo udany. Zaraz po przyjeździe zostałyśmy serdecznie przywitane przez nasze host family. Kurs rozpoczął się testem sprawdzającym znajomość języka angielskiego na podstawie którego trafiłyśmy do odpowiednich klas. Szkoła wywarła na nas pozytywne wrażenie, klasy były nowoczesne (zawierały tablice multimedialne), zajęcia ciekawe prowadzone przez uśmiechniętych i sympatycznych aczkolwiek wymagających nauczycieli. Po skończeniu lekcji mogłyśmy skorzystać z zajęć dodatkowych, a w weekendy z wyjazdów na wycieczki. Tego typu wyjazdy łączą przyjemne z pożytecznym, gdyż dają możliwość polepszenia poziomu języka angielskiego a przy tym spędzenia milo czasu z ludźmi z całego świata.

Karolina, Agnieszka i Weronika

Uczennice Liceum

 

Zaprojektuj wyjazd językowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wiek kursanta (wymagane)

Wybierz język (wymagane)

Telefon

Wybierz kraj (wymagane)

Podaj długość wyjazdu (wymagane)

Uwagi:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (pełna treść zgody TUTAJ).

Pozostańmy w kontakcie – zapisz się do naszego newslettera!