Project Travel

Wyjazdy Indywidualne

Wyjedź na wymarzony wyjazd językowy z Project Travel.
Pomożemy i doradzimy na każdym etapie projektowania Twojego kursu językowego.

Pojedź

 

Podróże bez wątpienia kształcą. Wyjazd językowy to także podróż. Podróż, którą pomożemy Ci zaplanować krok po kroku. Dobrze wiemy co należy spakować do Twojej walizki, żeby wyjazd językowy był udany.

Poznaj

 

Poznaj jak używa się języka. Dzięki odpowiednio dobranym metodom nauczania oraz codziennym obcowaniu z językiem, nauka to czysta przyjemność.

Poczuj

 

Czas spędzony na wyjeździe to wspaniała przygoda. Połączenie nauki, nowych przyjaźni oraz poznawania innych kultur gwarantuje niezapomniane przeżycia.

Każdy ma swoją wizję nauki języka. Istnieją trzy główne rodzaje wyjazdów. Poniżej przedstawiamy czego można się spodziewać decydując się na jeden z nich.

Wyjazdy kilkutygodniowe

Jest to najbardziej znana forma wyjazdów językowych. Czas wyjazdu zwykle nie przekracza zazwyczaj miesiąca. Możliwe są wyjazdy na tydzień, dwa lub na więcej. Możliwe jest również odpowiednie dobranie poziomu zaawansowania kursu. Nie można jednak zapominać o tym że nauka odbywa się na miejscu – nic tak nie pomaga w nauce języka jak bycie w jego otoczeniu. Najbardziej popularne lokacje to Anglia, Hiszpania, Portugalia, USA, Włochy, RPA oraz Malta. Każdy z tych krajów ma swoje zalety. Różni je klimat, dominujący rodzaj architektury ale jedno co łączy wszystkie to kraje to nasi partnerzy – niezmiennie zapewniający naukę języka na najwyższym poziomie.

Wyjazd na semestr do szkoły

Wyjazd na semestr lub na cały rok szkolny to doskonały wybór dla tych, którzy chcą czegoś więcej niż tylko nauki języka. Nasze szkoły partnerskie posiadają niezwykle bogatą ofertę edukacyjną dla uczniów gimnazjów, liceów a także szkół podstawowych. Niezaprzeczalną zaletą takich wyjazdów jest uczenie się wszystkich przedmiotów w języku obcym. Dodatkowo rozwijanie umiejętności pracy w międzynarodowym środowisku, poznawanie innych kultur i zawiązywanie nowych przyjaźni będzie cudownym przeżyciem. Warto również pamiętać o egzaminach końcowych, które uprawniają do kontynuowania edukacji za granicami kraju.

Wyjazd na studia zagraniczne

Studia zagraniczne to coś, co możemy polecić każdemu. Studia to czas odkrywania siebie oraz innych ludzi. To czas, kiedy jest się najbardziej otwartym na świat. Właśnie dlatego warto studiować za granicą. Najważniejszym elementem jest przygotowanie do rozpoczęcia nauki – przygotowanie językowe oraz merytoryczne. Nasi partnerzy pomogą w przyswojeniu sobie odpowiedniej wiedzy, potrzebnej na studiach oraz zadbają o osiągnięcie odpowiedniego poziomu językowego, co pozwoli na bezproblemowe odnalezienie się na dowolnej uczelni. Po ukończeniu kursów przygotowujących możliwe jest przejście na drugi rok studiów bądź rozpoczęcie nauki od pierwszego roku.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz język (wymagane)

Telefon

Wybierz kraj (wymagane)

Podaj długość wyjazdu (wymagane)

Uwagi:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (pełna treść zgody TUTAJ).

Pojedź

 

 Najważniejsze jest dokładne określenie Twoich potrzeb.

Razem określamy oczekiwania oraz wyznaczamy cele wyjazdu. Stawiamy konkretne pytania dzięki którym zaproponujemy Ci najlepszy z możliwych wyjazdów.

Każdy jest dla nas ważny, dlatego zawsze mamy dla Ciebie czas.

Oto nasz zespół:

Bogusława

Bogusława

Founder&CEO

 

Bogusia jest pomysłodawcą i założycielem firmy Project. Jest niestrudzonym orędownikiem edukacji językowej oraz zapaloną podróżniczką. Właśnie dlatego codziennie wyrusza w teren, żeby rozmawiać o tym jak wiele dają podróże. Jej biuro jest dla Was zawsze otwarte, by przy pysznej kawie opowiedzieć, jak najlepiej dopasować program wyjazdu pod własne potrzeby.

 

Asia

Asia

Language Travel Consultant

 

Asia zajmuje się głównie wyjazdami na dłuższe okresy – najczęściej do gimnazjum, liceum czy technikum w Anglii i Stanach. Jeśli chcesz zdobyć wykształcenie za granicą, Asia jest Twoim ekspertem. Dodatkowo obsługuje również indywidualne wyjazdy językowe, wakacyjne dla młodzieży i rodzin lub całoroczne dla osób dorosłych.

 

Monika

Monika

Language Travel Consultant

 

Monika jest z nami już od nieco ponad dwóch lat. Zajmuje się przede wszystkim wyjazdami grupowymi (dla szkół i naszych klientów Project), ale od niedawna obsługuje też klientów latających na Maltę. Poza tym Monika jest odpowiedzialna za promocję, marketing i organizację Międzynarodowej Konferencji Edukacyjnej.

Beata

Beata

Language Travel Consultant

 

Beata specjalizuje się w planowaniu wakacyjnych kursów językowych. Jak nikt zna się na szkołach, które oferują doskonałe, intensywne programy nauczania. Jest także odpowiedzialna za centrum egzaminacyjne firmy ETS Global i Pearson – dzięki naszej współpracy możecie zdawać u nas egzaminy językowe!

 

Poznaj

Języków

Krajów

Szkół

Lat działania

  Wyjazd językowy to wspaniała okazja na błyskawiczne podniesienie swoich umiejętności językowych. Niezależnie czy będzie to jednotygodniowy, intensywny kurs czy całoroczne studia.

Dzięki codziennemu kontaktowi z językiem i odpowiednim programom nauczania możliwe jest dokonanie wielkich i szybkich postępów.

Poznawanie ludzi, kultury i języka łączy się w idealną całość.

 

Poczuj

 

 

Każdy wyjazd to niezliczona ilość wspomnień. Emocje i wspomnienia będą ci bez wątpienia towarzyszyć przez wiele lat. W trakcie wyjazdu poznasz nowych ludzi i poczujesz jak to jest mieszkać w innym kraju. Nawiążesz nowe znajomości oraz zdobędziesz nowych przyjaciół, zwiedzisz cudowne miejsca no i oczywiście będziesz w ciągłym kontakcie z językiem.

Przeczytaj opinie tych, którzy już z nami wyjechali.

W tym roku po raz kolejny pojechałam na wakacje zorganizowane przez Project Travel. Po zeszłorocznych doświadczeniach nie miałam wątpliwości, że te wakacje będzie można zaliczyć do kolejnych najlepszych w moim życiu. Tak też się stało. Nauczyciele mają rewelacyjne podejście – pomimo ciężkiej pracy było pełno śmiechu. Miasto jest pełne uczniów z prawie każdego kraju świata, dlatego nie można się tam nudzić. Polecam wszystkim;)

Kasia

Uczennica liceum

Wyjazd językowy był dla mnie czymś zupełnie nowym. Wiele osób polecało mi takie wyjazdy, znałem dużo pozytywnych opinii na ich temat. Dzięki EC wszystko w 100% się sprawdziło:) Zajęcia znacznie różniły się od tych, na które uczęszczamy w Polsce. Głównie skupialiśmy się na rozwijaniu mówienia. Omawialiśmy wiele ciekawych tematów, czasem nawet budzących kontrowersje. Pod koniec wyjazdu zyskałem dużo pewności siebie w posługiwaniu się językiem:) Dzięki temu mogłem w jego czasie nawiązać wiele znajomości z obcokrajowcami:) Wszystkim jak najbardziej polecam program Freestyle (zajęcia w szkole, bogaty program rozrywkowy ale także dużo czasu dla siebie), ale także inne wyjazdy językowe. Swój pobyt na Malcie będę wspominam bardzo dobrze:) Było warto:)

Paweł Urban

Przedsiębiorca

Nasz tegoroczny wyjazd do Oxfordu okazał się bardzo udany. Zaraz po przyjeździe zostałyśmy serdecznie przywitane przez nasze host family. Kurs rozpoczął się testem sprawdzającym znajomość języka angielskiego na podstawie którego trafiłyśmy do odpowiednich klas. Szkoła wywarła na nas pozytywne wrażenie, klasy były nowoczesne (zawierały tablice multimedialne), zajęcia ciekawe prowadzone przez uśmiechniętych i sympatycznych aczkolwiek wymagających nauczycieli. Po skończeniu lekcji mogłyśmy skorzystać z zajęć dodatkowych, a w weekendy z wyjazdów na wycieczki. Tego typu wyjazdy łączą przyjemne z pożytecznym, gdyż dają możliwość polepszenia poziomu języka angielskiego a przy tym spędzenia milo czasu z ludźmi z całego świata.

Karolina, Agnieszka i Weronika

Uczennice Liceum